30.01.2019 tarih ve 30671 sayılı Resmi Gazete’de Yayımlanan Konkordato Talebine Eklenecek Belgeler Hakkında Yönetmeliğe İlişkin Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı – KGK Duyurusu

2019 yılında yapılacak Bağımsız Denetçilik Sınav Tarihleri Açıklandı. – KGK Duyurusu
11 Mart 2019
Sürekli Eğitim Yükümlülüğüne İlişkin Duyuru – KGK Duyurusu
11 Mart 2019

Kurumumuz tarafından 8 Şubat 2019 tarihinde “Konkordato Talebine Eklenecek Belgeler Hakkında Yönetmelik” konulu bilgilendirme toplantısı Ticaret Bakanlığı Konferans Salonunda gerçekleştirildi.

Kurumumuz Başkan Yardımcısı Derviş ALTINOK’un açılış konuşmaları yaptığı toplantıya çok sayıda bağımsız denetim kuruluşu temsilcisi katıldı.  

Başkan Yardımcısı Derviş ALTINOK ve Daire Başkanı Hasan GÜL’ün, 2004 sayılı İcra ve İflas Kanununda yapılan değişiklikler ve Yönetmelik hakkında genel bilgiler vererek denetim kuruluşlarının Yönetmelik uyarınca yapılacak denetimlere ilişkin yükümlülüklerine vurgu yaptığı toplantıya, Kurumumuz uzmanlarından Gülşah GÜNAY’ın Yönetmelik ve sıkça sorulan sorulara ilişkin detaylı sunumu ile devam edildi.

Toplantı sonunda Daire Başkanı Hasan GÜL, Kurumumuz Uzmanları Sezayi TOPRAK, Gülşah GÜNAY ve Yusuf POLAT tarafından katılımcıların soruları cevaplandırıldı.

İlgili sunuma ulaşmak için tıklayınız.