Küreselleşme ve hızlı teknolojik gelişmelere paralel olarak, ülkemizde vergi ve ticaret hukuku başta olmak üzere mevzuat hükümleri sıklıkla değişmektedir. Bu durum bir taraftan yeni yatırım olanakları, yeni pazarlar ve yeni fırsatlar sunduğu gibi; diğer taraftan da bazı riskleri, uyum ve yeniden yapılanma zorunluluklarını beraberinde getirmektedir. İşte bu noktada deneyimli, tutarlı, dürüst, yakın ve etkin hizmet verebilecek bir danışmanlık firmasının seçimi önem arz etmektedir.

BAKIŞ YMM & BAĞIMSIZ DENETİM ekibi olarak, birlikte çalıştığımız tüm firmalarımızın menfaat ve çıkarlarını ön planda tutarak, çözüm odaklı ve kaliteli hizmet anlayışın' benimsemiş bulunmaktayız.

Bu anlayış çerçevesinde, bünyemizde bulunan Maliye Bakanlığı Merkez Denetim Elemanı kökenli yeminli mali müşavirlerimiz ile konusunda uzman ve deneyimli kadromuz aracılığıyla: hizmetimizin bir kamu hizmeti olduğu bilinci içinde; Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarına, mesleki kurallara ve meslek ahlakına uyarak; tam bir bağımsızlık, tarafsızlık, dürüstlük ve özen ile hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Misyonumuz

  • Kurumsal, profesyonel ve güvenilir bir müşavirlik firması olarak anılmak.

Vizyonumuz

  • Kurumsal, profesyonel ve güvenilir bir müşavirlik firması olarak anılmak.

İlkelerimiz

  • Kurumsal iş ahlaki içinde, hızlı ve zamanında hizmet...
  • Uzun süreli çalışmaya bağlı olarak elde edilen bilgi, deneyim ve değerler sayesinde her türlü soruna uygun çözüm...
  • Uluslararası standartları hedefleyen çalışma anlayışı ile kaliteli hizmet...
  • Mesleki sırlara ve dostluğa verilen yüksek önem nedeniyle sırdaş ve dost olarak güvenilir hizmet...