IPG & Bakış Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim Anonim Şirketi, Ankara (Merkez), İstanbul ve Gaziantep ofislerimizde kamu ve özel sektör kuruluşlarına bağımsız denetim, vergi ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

İlk olarak Bakış Yeminli Mali Müşavirlik ve Denetim Ltd.Şti., 1997 yılında Ankara’da kurulmuştur. Kısa süre içerisinde oluşan müşteri talebi ihtiyacına cevap verebilmek amacıyla 2002 yılında Bakış Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim A.Ş. kurulmuş 2005 yılında İstanbul ve Gaziantep ofislerimiz hizmete açılmıştır.

IPG & Bakış, Bağımsız denetim, vergi ve mali hukuk danışmanlığı, yeminli mali müşavirlik hizmetleri, raporlama, muhasebe ve eğitim alanlarında geniş bir hizmet çeşitliliği ile müşterilerine yasal avantajlar sağlamakta ,sorunlarına gerçekçi çözümler üretmektedir.

Globalleşen dünya iş hayatına yeni imkanlar, yeni pazarlar sunmakla birlikte, değişken ve karmaşık bir vergi ortamı da oluşturmaktadır. Müşterilerimizin yasalarda yer alan avantajlardan azami oranda yararlanması, risklerden korunması, sorunların çözümü için deneyim ve bilgi birikiminin sürekli yenileyip geliştirmeye önem veriyoruz. Bu çabalarımız ile müşterilerimizin kendilerini güvende hissetmelerini ve sağlıklı yatırım kararlarını vermelerini amaçlıyoruz.

Hizmet anlayışımızın temel yaklaşımı koşulsuz müşteri memnuniyetidir. Bu amaca ulaşmak için gerekli tüm profesyonel tedbirler alınmış, ülke içersinde ve uluslararası alanda ihtiyaç duyulan bağlantılar sağlanmıştır. Ancak hiçbir profesyonel yaklaşımın içtenliğin ve samimiyetin yerini tutmayacağını biliyoruz. Bu nedenle hizmet anlayışımızın temelini içten ve samimi olmak oluşturmaktadır.

Uluslararası alandaki deneyim, standart ve gelişmeleri paylaşmak ve müşterilerimize uluslararası girişimlerde faydalı olmak amacıyla Bakış, 2007 yılında International Practice Group‘a üye olmuştur. IPG Merkezi Londra’da olan Amerika’dan Çin’e Japonya’ya Hindistan’a kadar birçok önemli ülkede üyesi bulunan, Üyelerini referans yöntemiyle kabul eden, mesleki etik ilkelerine yüksek derecede önem veren bu nedenle de dünyada saygın bir yeri olan mesleki dayanışma organizasyonudur.

Misyonumuz en iyi hizmet ile müşterilerimize en iyisini sunmak.
Vizyonumuz kurumsallaşmış, güvenilir bir bağımsız denetim şirketi olarak anılmaktır.

IPG & BAKIŞ Kurumsal İlkeleri;
- Kurumsal Disiplin içinde, yüksek iş ahlakı ile hızlı ve zamanında hizmet,
- Çalışma ve uzun süreli deneyime bağlı olarak elde edilen bilgi ve deneyim sayesinde her türlü sorunlara çözüm,
- Geniş iş tecrübesi ve uluslararası standartları hedefleyen çalışma anlayışı ile kaliteli hizmet,
- Mesleki sırlara ve dostluğa verilen yüksek ehemmiyet sırdaş ve dost olarak güvenilir hizmet,
- Belli sistem içinde, kurallara bağlı olarak çalışmayı ve ekip çalışmasını ön planda tutan kurumsal hizmet,
- Yasal düzenlemeler içersinde müşteri menfaatini en üst düzeyde korumak ve verdiğimiz hizmetlerle değer yaratmaktır.
Anasayfa Şeffaflık Raporu Yayınlarımız Çözüm Ortakları Pratik Bilgiler Faydalı Linkler Gizlilik Politikamız Kariyer İletişim
Bakış YMM Facebook Sayfası